Профільний комітет Ради попросив ГПУ перевірити Державіаслужбу

Про це повідомляє прес-служба БПП з посиланням на заступника голови комітету Бориса Козира. "Окрім рішення звернутися до прем’єр-міністра, комітет попросив Генпрокуратуру вивчити матеріали робочої групи щодо діяльності Державіаслужби, направити ці матеріали також в парламентський Комітет з питань протидії корупції та Антикорупційне бюро", – зазначив депутат.

За словами Козира, головна претензія до керівника Державіаслужби полягає у сприянні монополізації ринку авіаперевезень однією компанією.

"Компанія МАУ монополізувала ринок. Державіаслужба, яка має відповідати за безпеку польотів та надання права польотів, всі рішення приймала виключно на користь компанії МАУ", – зазначив заступник голови комітету.

Читайте также: Госавиаслужба "открыла небо" в аэропорту Одессы, пообещав содействовать заходу на авиарынок иностранных бюджетных компаний

Як відомо, Антонюка відсторонили від виконання обов’язків після скандалу на комісії Державіа, коли МАУ отримала усі частоти на польоти з Одеси в Стамбул, хоча на частину із них претендувала "АтласДжет Україна".

Тоді голова Одеської ОДА Михеїл Саакашвілі грубо посварився з Антонюком і звинуватив його у лобіюванні інтересів компанії Ігоря Коломойського.

Українська правда

http://antikor.com.ua/articles/49656-profiljnij_komitet_radi_poprosiv_gpu_pereviriti_derhaviasluhbu

ТОП новости

Вход

Меню пользователя